SÖZLEŞMELER

Güvenlik Politikası

"Güvenli alışveriş" ve "kişisel bilgilerin gizliliği" ilkesi ile geliştirilen feelinggoodinside.com altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

Bu sayede, feelinggoodinside.com alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit'lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir. Yani kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, yetkisiz kişilerce izlenemezken, aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da depolanmamaktadır.

FGI ödeme altyapısı olarak iyzico firmasıyla çalışmaktadır. iyzico'nın Gizlilik Politikası buradan inceleyebilirsiniz: Gizlilik & Kişisel Veri Politikası

Kişisel bilgilerin her türlü suistimale açık bir şekilde taşındığı güvensiz sitelerden korunmak için kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfa adreslerinin http'den https'e dönüştüğünü ayrıca Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sol alt köşesinde kilit; Firefox ve Netscape kullanıyorsanız sağ altta kilit veya anahtar ile mavi çizgiden oluşan ikonların görüntülendiğinden emin olmalısınız.

Güvenli alışverişin adresi feelinggoodinside.com deneyimlerinizi ve sorularınızı [email protected] adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Keyifli alışverişler…